Teknoloj

YÜKSEK KALİTEDE TUR KONROL SİSTEMİ

YÜKSEK KALİTEDE TUR KONROL SİSTEMİ

Günümüzde güvenliğin artan önemi ile güvenlik sistemlerine olan talep her geçen gün daha fazla gün yüzüne çıkmaktadır. Her yerde karşılaştığımız güvenlik kameraları artık güvenlik sağlamak için yeterli değil. Bu nedenle korunacak alanlarda güvenlik görevlileri yer almaya başlamıştır. Ancak bu durum beraberinde güvenlik görevlilerini izleme ihtiyacını da getirdi. Nasıl? Tur kontrol sistemi, güvenlik görevlilerinizi raporlarla izlemenizi sağlar. Tur kontrol sistemi; Koruma kimlik kartı kontrol noktaları, bekçi köpeği akıllı kalem, aktarma yuvası, bekçi köpeği yazılımı ve şarj adaptöründen oluşur. Her şeyden önce, bekçilerin tura çıkmadan önce kimlik kartlarını okutması gerekir. Bu sayede ile tura çıkacaklarını bildiriyorlar. Kontrol noktaları devriyenin devriye gezmesi gereken alanlara yerleştirilmelidir. Bekçiler tura başladığında, akıllı kalemi kontrol noktalarına sırayla tararlar. Kalem okuduğunda, o anın tarih ve saat bilgilerini alarak bekçinin nerede olduğunu kolayca öğrenebilirsiniz.

SAYNET İLE GÜVENLE TURLAYIN

Saynet Güvenlik tur kontrol sistemini; güvenliğin gerekli olduğu alanlara yerleştirdiğinizde, güvenlik görevlisi tur kontrol sistemi öğesini belirtilen saatte veya yarım saatte bir okur. Kalemin kontrol noktasından sadece beş ila yedi santimetre yerleştirilmesi yeterli olacaktır. Kalem yaklaştırıldığında, ışık otomatik olarak yanar ve bip sesiyle noktanın okunduğuna dair uyarı sesi duyulur. Memur, bu talimat çerçevesinde turuna bu şekilde devam edebilecektir. Tur kontrol sistemi kalemi transfer cihazına günlük, haftalık veya saatlik olarak konulduğunda, içerdiği tüm bilgiler elde edilebilir. Bu kalemin okuyucu yüzeyi paslanmaz çelikten yapılmıştır ve darbelere karşı çok dayanıklıdır.

Tüm bekçi devriye Saynet Güvenlik tur kontrol sistemi yüksek kalite sertifikalarına sahiptir. Güvenliğin gerekli olduğu tüm alanlarda gittikçe yaygınlaşan bu sistemler güvenliğinizi en üst düzeye çıkaracak ve özellikle geceleri korumalarınızın nerede uyuduğunu ve nerede gezilebileceğini kontrol etmenizi sağlayacaktır. Ayrıca bu sistemleri tüm işletim sistemleriyle uyumlu olarak kullanabilirsiniz. Web sitemiz üzerinden veya iletişim numaramızı arayarak, tur kontrol sistemi fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Korumanızın nerede olduğunu ve ne yaptığını kolayca öğrenebilirsiniz! Güvenlik engellenmez. Derhal bizimle iletişime geçin ve kötü bir olay gerçekleşmeden önce güvenilir çözümler edinin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir